Tel: +372 53008809 | Mail: info@ligiergroup.eeLigier JS50 BlueLine!

 

Kasutage juhust ­ pakkumisse tuleb eksklusiivse varustusega ja väga hea hinnaga Ligier mopeedauto.

See mudel on pakkumises vaid saabuva aasta aprillini. Iga sõiduk on unikaalne – armatuurile kinnitatakse BlueLine logoga plaat millel valmistusnumber.

Sõiduki teeb eriliseks järgnev varustus:

• tumesinine metallik värv koos hõbedase katusega;

• kroomist ukse käepidemed, välipeegli korpused ja radiaatori võre ülemine osa;

• esimeste poritiibade külgedel „BluLine“ logo;

• spetsiaalselt disanitud kahevärvilised 15“ valuveljed;

• armatuur kere värvi;

• 7“ ekraaniga Pioneer stereo koos tagurduskaameraga.

Ligier JS50 BlueLine hind 12399 EUR.

Nii nagu kõikidele teistele mudelitele on võimalik juurde tellida DCI mootor, konditsioneer ja turvapadi.

Ligier eest Ligier tagant
Ligier külg ligierjs50

Ligier uus mudel JS 50 Eestis!

Ligier positsioneerib ennast mopeedautode premium klassi. Sellele annab kinnitust sõiduki disain, kere müraisolatsioon ning rikkalik baasvarustus – LED päevasõidutuled, distantsilt juhitav keskluskustus, elektrilised klaasitõstukid, 15“ valuveljed, tagaklaasi kojamees, toonitud klaasid, pagasiruumi kate ning CD stereo. Sõidukile annavad silmailu kroomitud liistud roolil, armatuuri kellade ümber, ventilatsiooni nuppudel, tagaluugil ning summuti otsal.
Sõiduki armatuuris on kaks ümmargust näidikut millest vasakpoolne on analoogkell ning teine seieriga kiirusenäidik. Kahe näidiku vahel paikneb digitaalne ekraan, millel kuivatakse päeva- ja kogu läbisõit, kütuse taseme näidik, välistemperatuur, käigukangi asend, hoiatustuled ning lisaks veel numbritega sõiduki liikumiskiirus.

 

Ligier mudelivalikus on kolm kerekuju: luukpära - JS 50, pikendatud kerega luukpära - JS 50 L ning kupee - JS RC. Varustuse tasemeid on kaks – Club ja Elegance ning valida saab kahe Lombardini jõuallika vahel Progress või Revolution.
Sõidukit on võimalik tellida kaheksas värvitoonis ning kahe disainipaketiga - Color Line – teist värvi katus ning Color Line plus – teist värvi katus ja ukse sisemised käepidemed ning armatuuri keskkonsool kere värvi.

Ligier mopeedautoga saab lähemalt tutvuda 5.-7. juunil Mulgimessil.

Ligier JS 50 Club hind algab 11699 EUR.

js50club1 js50club2